Zveřejněno: 10 říjen 2018

 

Místo v srdci Evropy, v srdci České republiky, geomanticky zajímavé místo doslova za humny, navíc bývalý hrad Karla IV., který svá sídla budoval v souladu s posvátnou geometrií a alchymií ... byla to nevídaná zkušenost. Na jednom místě se setkávaly kořeny dávného vědění původních obyvatel Mexika, Guatemaly a Kolumbie s poněkud přetrhanými tradicemi našeho národa.  

Více
Zveřejněno: 16 září 2018

Nové zamyšlení na téma Osobnost (muziko)terapeuta 

Více
O harmonii ...
Autor: Eva Motyčková
Zveřejněno: 22 srpen 2018

Celostní muzikoterapie působí na mnoha úrovních zároveň. Obdržíme přesně to, co v danou chvíli potřebujeme. Ať je to emoční pohlazení, zklidnění myšlenek, načítání informací, odplavení stresu, doplnění životní energie, vyladění nerovnováhy, meditace, hluboké léčení. Muzikoterapeutická hudba v sobě obsahuje základní esenci - tvůrčí matrici - veškerého Bytí v našem Vesmíru. Je v přímé rezonanci s vibracemi samotného Zdroje, ze kterého můžeme všichni vědomě čerpat.

Více
Vesica after ...
Autor: Eva Motyčková
Zveřejněno: 26 červen 2018

Doznívá ve mě „Pránický víkend“ ve slamáčku Vesica na krásném místě u řeky Oslavy. Dva dny bez jídla, hodně cvičení, meditací, masáží, vzájemného energetického dotýkání, naciťování energií, intenzívní kontakt s Přírodou… vlastně jsem si na ten víkend nezabalila ani boty ♥

Až dnes, druhý den „po“, mi začíná docházet hloubka toho celého víkendového počínání.

Více