Muzikoterapeutické relaxace v RC Radovánek

Skupinka je stále otevřená, můžete kdykoliv přijít mezi nás.

Náhradní termín: 09.12.2018

Těším se na vás opět v čase: neděle od 19 hodin do cca 21 hodin!

Pozor-  Náhradní termín - neděle 09. prosince od 19 hodin!

Zvuky jsou především vibrace. Hudební nástroje v přirozeném ladění vytvářejí vibrace harmonické, tedy v přímé rezonanci se Zdrojem. Co je v harmonické rezonanci, vibruje zdravím. Jakákoliv odchylka od vesmírné harmonie, od vesmírného řádu, je prostě "vedle" - týká se to všeho, co vytváříme, čím se obklopujeme, hudby, našich vztahů, vibrací potravin, kosmetiky, materiálů, ze kterých si stavíme domy, vody, kterou pijeme, ... atd.

Tento rok - 2018 - a obzvláště toto léto nás velmi nutí naučit se rozlišit, které situace, věci, vztahy ... vibrují harmonicky a které ne.

Pokud následujeme intuici, ženský princip, daří se nám tvořit, uzdravovat sebe i naše vztahy, život harmonicky plyne a máme silný pocit vnitřního vedení. Jsme napojeni na sílu Zdroje. Pokud se vnitřně bráníme tento způsob fungování přijmout, zůstáváme v mysli, jdeme proti síle proudu, který nás nutí "přepnout" do intuice a jít z hlavy do srdce. Pak máme pocit, že je život těžký, protože vytváříme protitlak, pereme se s vesmírnou harmonií, stojí nás mnoho sil si tento stav udržet, energii Zdroje nejsme schopni plně využívat, parazitujeme energeticky druhých. Je to hodně o strachu a odvaze překračovat své komfortní zóny a o důvěře, že jsme vedeni. 

 

Na prožitou ...

Eva Motyčková