Relaxace v Čáslavi, jaro 2019

Relaxace pro veřejnost v Čáslavi 

naposledy před prázdninami středa 12. června, 17:30 - 19:30

Srdečně Vás zvu do klubovny Domova mládeže VOŠ, SPŠ, OA Čáslav, kde se opět rozezní přirozené tóny hudebních nástrojů a zpěvu. 

Zvuky jsou především vibrace. Hudební nástroje v přirozeném ladění vytvářejí vibrace harmonické, tedy v přímé rezonanci se Zdrojem. Co je v harmonické rezonanci, vibruje zdravím. Jakákoliv odchylka od vesmírné harmonie, od vesmírného řádu, je prostě "vedle" - týká se to všeho, co vytváříme, čím se obklopujeme, hudby, našich vztahů, vibrací potravin, kosmetiky, materiálů, ze kterých si stavíme domy, vody, kterou pijeme, ... Dovolme si alespoň na chvíli sjednotit se s touto harmonií, načerpat energii, vyladit svoje těla. Relaxace v hladině alfa nebo nižších hladinách vědomí prokazatelně aktivuje seberegenerační a sebeléčivé schopnosti těla, je základem dobrého fyzického zdraví, psychické kondice a naší mentální výkonnosti. Z tohoto pohledu by měla být povinnou výbavou pro všechny, kteří pracují ve stresujícím prostředí, vedoucí pracovních kolektivů, manažeři, učitelé atd.  

 

Prosím přihlášky na jednotlivé termíny směřujte nyní přímo na mě:
604 726 490 (sms) nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Z důvodu možných a v tento okamžik nepředvídatelných akcí na Domově mládeže budou termíny průběžně aktualizovány, resp. potvrzovány všem přihlášeným. Prosím nahlašujte se tedy aktuálně na každou další relaxaci. ♥

Sledujte prosím tyto stránky a můj FB profil (Eva Motyčková). Děkuji za pochopení.

 

Těším se na vás, skupinka je otevřená i novým zájemcům :-)

Eva Motyčková