MT relaxace ve studiu Padma

Muzikoterapeutické relaxace pro každého, Pohybové studio Padma
Fibichova 208, Chrudim.

Srdečně zvu všechny, kteří mají Chrudim dostupnější než Heřmanův Městec nebo Čáslav. Přijďte relaxovat, přijďte si odpočinout, přijďte meditovat, přijďte se léčit...

Nové termíny chystáme od září 2018 ∗℘∗

 

Nabízím i možnost spolujízdy z Městce, pokud řešíte, jak se do Chrudimi dostat :-)

Celostní muzikoterapie působí na mnoha úrovních zároveň, obdržíte přesně to, co v danou chvíli potřebujete. Ať je to emoční pohlazení, zklidnění myšlenek, načítání informací, odplavení stresu, doplnění životní energie, vyladění nerovnováhy, meditace, hluboké léčení. Muzikoterapeutická hudba v sobě obsahuje základní esenci - tvůrčí matrici - veškerého Bytí v našem Vesmíru. Je zdrojem, ze kterého můžeme všichni čerpat.

Prostředí Padmy je akusticky úžasné, ale místnost není nafukovací :-) a protože pro vás chci zajistit dostatečný osobní prostor a komfort při ležení, je nutné se přihlásit před každým termínem na můj email nebo telefon - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo +420 604 726 490 - stačí sms.

Důležité upozornění - již si nelze půjčit pěnové podložky, ve studiu nejsou k dispozici, proto si prosím přineste vlastní, nejlépe nafukovací nebo alespoň dostatečně silné karimatky. Pokud nevlastníte, pište, volejte, vezmu vám svoji :-) 

 

Těším se na vás,

Eva Motyčková