Relaxace ve studiu Padma

Večerní zvukové relaxace pro každého, Pohybové studio Padma
Fibichova 208, Chrudim.

Srdečně zvu všechny, kteří mají Chrudim dostupnější než Heřmanův Městec nebo Čáslav. Přijďte relaxovat, přijďte si odpočinout, načerpat nové inspirace ...

Nové termíny chystáme od září 2018 ∗℘∗

 

Nabízím i možnost spolujízdy z Městce, pokud řešíte, jak se do Chrudimi dostat :-)

Harmonizace zvukem a vibracemi přírodních nástrojů probíhá na mnoha úrovních zároveň - vylaďuje se naše hmotné tělo, příjemné smyslové vjemy po-h-ladí naše tělo emoční a také ostatní energetická těla přijímají vyšší harmonické vibrace přesně takové kvality, na kterou jsou nastaveny. Jinými slovy: z širokého zvukového spektra jste ve stavu relaxace schopni přijímat přesně to, co v danou chvíli potřebujete. 

Prostředí Padmy je akusticky úžasné, ale místnost není nafukovací :-) a protože pro vás chci zajistit dostatečný osobní prostor a komfort při ležení, je nutné se přihlásit před každým termínem na můj email nebo telefon - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo +420 604 726 490 - stačí sms.

Důležité upozornění - již si nelze půjčit velké pěnové podložky, ve studiu nejsou k dispozici, proto si prosím přineste vlastní, nejlépe nafukovací nebo alespoň dostatečně silné karimatky. Pokud nevlastníte, pište, volejte, vezmu vám svoji :-) 

 

Těším se na vás,

Eva Motyčková