MT relaxace ve studiu Padma, jaro 2019

24.01., 21.02., 14.03., 11.04., 25.04., 16.05., 06.06., 20.06. 2019

 

Srdečně zvu do Chrudimi, do studia Padma, opět na pravidelné muzikoterapeutické relaxace. 

Zvuky jsou především vibrace. Hudební nástroje v přirozeném ladění vytvářejí vibrace harmonické, tedy v přímé rezonanci se Zdrojem. Co je v harmonické rezonanci, vibruje zdravím. Jakákoliv odchylka od vesmírné harmonie, od vesmírného řádu, je prostě "vedle" - týká se to všeho, co vytváříme, čím se obklopujeme, hudby, našich vztahů, vibrací potravin, kosmetiky, materiálů, ze kterých si stavíme domy, vody, kterou pijeme, ... atd.

Rok 2018 nás velmi nutil naučit se rozlišit, které situace, věci, vztahy ... vibrují harmonicky a které ne. Rok 2019 bude více o komunikaci a tvoření ve hmotě.

Pokud následujeme intuici, ženský princip, daří se nám tvořit, uzdravovat sebe i naše vztahy, život harmonicky plyne a máme silný pocit vnitřního vedení. Jsme napojeni na sílu Zdroje. Pokud se vnitřně bráníme tento způsob fungování přijmout, zůstáváme v mysli, jdeme proti síle proudu, který nás nutí "přepnout" do intuice a jít z hlavy do srdce. Pak máme pocit, že je život těžký, protože vytváříme protitlak, pereme se s vesmírnou harmonií, stojí nás mnoho sil si tento stav udržet, energii Zdroje nejsme schopni plně využívat, parazitujeme energeticky druhých. Je to hodně o strachu a odvaze překračovat své komfortní zóny a o důvěře, že jsme vedeni. 

Nabízím proto pomoc formou celostní muzikoterapie, která má v tomto obrovskou sílu. Těším se na vás a děkuji, že mi důvěřujete. 

Prostředí Padmy je akusticky úžasné, ale místnost není nafukovací :-) a protože pro vás chci zajistit dostatečný osobní prostor a komfort při ležení, je nutné se přihlásit před každým termínem na můj email nebo telefon - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo +420 604 726 490 - stačí sms.

Důležité upozornění - již si nelze půjčit pěnové podložky, ve studiu nejsou k dispozici, proto si prosím přineste vlastní, nejlépe nafukovací nebo alespoň dostatečně silné karimatky. Pokud nevlastníte, pište, volejte, vezmu vám svoji :-)

Nabízím i možnost spolujízdy z Městce, pokud řešíte, jak se do Chrudimi dostat :-)

Eva Motyčková