MT relaxace ve studiu Padma, podzim 2018

13.09., 04.10., 25.10., 15.11., 06.12. 2018 

 

Srdečně zvu do Chrudimi, do studia Padma, opět na pravidelné muzikoterapeutické relaxace. 

Zvuky jsou především vibrace. Hudební nástroje v přirozeném ladění vytvářejí vibrace harmonické, tedy v přímé rezonanci se Zdrojem. Co je v harmonické rezonanci, vibruje zdravím. Jakákoliv odchylka od vesmírné harmonie, od vesmírného řádu, je prostě "vedle" - týká se to všeho, co vytváříme, čím se obklopujeme, hudby, našich vztahů, vibrací potravin, kosmetiky, materiálů, ze kterých si stavíme domy, vody, kterou pijeme, ... atd.

Tento rok - 2018 - a obzvláště toto léto nás velmi nutí naučit se rozlišit, které situace, věci, vztahy ... vibrují harmonicky a které ne.

Pokud následujeme intuici, ženský princip, daří se nám tvořit, uzdravovat sebe i naše vztahy, život harmonicky plyne a máme silný pocit vnitřního vedení. Jsme napojeni na sílu Zdroje. Pokud se vnitřně bráníme tento způsob fungování přijmout, zůstáváme v mysli, jdeme proti síle proudu, který nás nutí "přepnout" do intuice a jít z hlavy do srdce. Pak máme pocit, že je život těžký, protože vytváříme protitlak, pereme se s vesmírnou harmonií, stojí nás mnoho sil si tento stav udržet, energii Zdroje nejsme schopni plně využívat, parazitujeme energeticky druhých. Je to hodně o strachu a odvaze překračovat své komfortní zóny a o důvěře, že jsme vedeni. 

Nabízím proto pomoc formou celostní muzikoterapie, která má v tomto obrovskou sílu. Těším se na vás a děkuji, že mi důvěřujete. 

Prostředí Padmy je akusticky úžasné, ale místnost není nafukovací :-) a protože pro vás chci zajistit dostatečný osobní prostor a komfort při ležení, je nutné se přihlásit před každým termínem na můj email nebo telefon - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo +420 604 726 490 - stačí sms.

Důležité upozornění - již si nelze půjčit pěnové podložky, ve studiu nejsou k dispozici, proto si prosím přineste vlastní, nejlépe nafukovací nebo alespoň dostatečně silné karimatky. Pokud nevlastníte, pište, volejte, vezmu vám svoji :-)

Nabízím i možnost spolujízdy z Městce, pokud řešíte, jak se do Chrudimi dostat :-)

Eva Motyčková