Relaxace ve studiu Padma, jaro 2019

Ještě ve čtvrtek 06.06. a 20.06. 2019 od 20:00 hodin.

Srdečně zvu do Chrudimi, do studia Padma, opět na pravidelné relaxace. 

Zvuky jsou především vibrace. Hudební nástroje v přirozeném ladění vytvářejí vibrace harmonické, tedy v přímé rezonanci se Zdrojem. Co je v harmonické rezonanci, vibruje zdravím. Jakákoliv odchylka od vesmírné harmonie, od vesmírného řádu, je prostě "vedle" - týká se to všeho, co vytváříme, čím se obklopujeme, hudby, našich vztahů, vibrací potravin, kosmetiky, materiálů, ze kterých si stavíme domy, vody, kterou pijeme, ... atd.

 

Prostředí Padmy je akusticky úžasné, ale místnost není nafukovací :-) a protože pro vás chci zajistit dostatečný osobní prostor a komfort při ležení, je nutné se přihlásit před každým termínem na můj email nebo telefon - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo +420 604 726 490 - stačí sms.

Důležité upozornění - již si nelze půjčit pěnové podložky, ve studiu nejsou k dispozici, proto si prosím přineste vlastní, nejlépe nafukovací nebo alespoň dostatečně silné karimatky. Pokud nevlastníte, pište, volejte, vezmu vám svoji :-)

Nabízím i možnost spolujízdy z Městce, pokud řešíte, jak se do/z Chrudimi dostat :-)

Eva Motyčková