MT relaxace v Jevíčku

07. ledna 2019, Kavárna - Bar 2. svět

Zimní - novoroční muzikoterapeutická relaxace v Jevíčku

 

Zvuky jsou především vibrace. Hudební nástroje z přírodních materiálů, které používám v MT, vytvářejí vibrace harmonické, tedy v přímé rezonanci se Zdrojem. Je to záležitost vztahů mezi základním tónem nástroje a částkovými = alikvótními tóny. Co je v harmonické rezonanci, vibruje zdravím. Jakákoliv odchylka od vesmírné harmonie, od vesmírného řádu, je prostě "vedle" - týká se to všeho, co vytváříme, čím se obklopujeme, hudby, našich vztahů, vibrací potravin, kosmetiky, materiálů, ze kterých si stavíme domy, vody, kterou pijeme, ... atd.

Tento rok - 2018 - nás velmi nutí naučit se rozlišit, které situace, věci, vztahy ... vibrují harmonicky a které ne. Které už máme jednou provždy z našich životů vypustit a které situace si máme do života přitáhnout.

Pokud následujeme intuici, ženský princip, daří se nám tvořit, uzdravovat sebe i naše vztahy, život harmonicky plyne a máme silný pocit vnitřního vedení. Jsme napojeni na sílu Zdroje a jsme průchozí, nic se nikde neměstná, nic nikde nechybí. Pokud se vnitřně bráníme tento způsob fungování přijmout, zůstáváme v mysli, jdeme proti síle proudu, který nás nutí "přepnout" do intuice a jít z hlavy do srdce. Pak máme pocit, že je život těžký, protože vytváříme protitlak, pereme se s vesmírnou harmonií, stojí nás mnoho sil si tento stav udržet, energii Zdroje nejsme schopni plně využívat, parazitujeme energeticky druhých. Je to hodně o strachu a odvaze překračovat své komfortní zóny a o důvěře, že jsme vedeni. 

Nabízím proto pomoc formou celostní muzikoterapie, která má v tomto obrovskou sílu. Těším se na vás a děkuji, že mi důvěřujete. 

Eva Motyčková