MT relaxace v Moravské Třebové

Dům Vědomí, Bránská 7, Moravská Třebová

čtvrtek 10. ledna od 18 hodin

Zvuky jsou především vibrace. Hudební nástroje z přírodních materiálů, které používám v MT, vytvářejí vibrace harmonické, tedy v přímé rezonanci se Zdrojem. Je to záležitost vztahů mezi základním tónem nástroje a částkovými = alikvótními tóny. Co je v harmonické rezonanci, vibruje zdravím. Jakákoliv odchylka od vesmírné harmonie, od vesmírného řádu, je prostě "vedle" - týká se to všeho, co vytváříme, čím se obklopujeme, hudby, našich vztahů, vibrací potravin, kosmetiky, materiálů, ze kterých si stavíme domy, vody, kterou pijeme, ... atd.

Pokud následujeme intuici, tedy ženský princip, daří se nám tvořit, uzdravovat sebe i naše vztahy, život harmonicky plyne a máme silný pocit vnitřního vedení. Jsme napojeni na sílu Zdroje a jsme průchozí, nic se nikde neměstná, nic nikde nechybí. Pokud se vnitřně bráníme tento způsob fungování přijmout, zůstáváme v mysli, jdeme proti síle proudu, který nás nutí "přepnout" do intuice a jít z hlavy do srdce. Pak máme pocit, že je život těžký, protože vytváříme protitlak, pereme se s vesmírnou harmonií, stojí nás mnoho sil si tento stav udržet, energii Zdroje nejsme schopni plně využívat, parazitujeme energeticky druhých. Je to hodně o strachu a odvaze překračovat své komfortní zóny a o důvěře, že jsme vedeni.

 

Celostní muzikoterapie přináší možnost "být v harmonii se Zdrojem", přelaďovat jemně naše "programy", vynášet na světlo naše systémy přesvědčení, uvolňovat nánosy stagnující energie v těle, přeprogramovávat naši buněčnou paměť. 

 

Rok 2018 (pod energií Venuše) nás nutil naučit se rozlišit, které situace, věci, vztahy ... vibrují harmonicky a které ne. Které už máme jednou provždy z našich životů vypustit a které situace si máme do života přitáhnout. Rok 2019 bude pod energií Merkuru, více vzdušný, možná více akční, více o komunikaci a uskutečňování v hmotě. Pojďme se naladit na vibrace, které přináší, při lednové muzikoterapii. 

 

 

Těším se na vás a děkuji, že mi důvěřujete. 

Eva Motyčková