Slunovratové ladění Čenkovice

21. - 23. června 2019, Čenkovice, penzion Skála

Milé ženy, milí mužové, následujeme svoji touhu a vaše časté dotazy po víkendové akci.

Zřejmě ne náhodou se jako konečný termín pro náš záměr ukázal víkend kolem letního slunovratu. Je to veliká výzva a zároveň veliké těšení. O programu máme my s Dášou jasno, ale konečná podoba se bude odvíjet stejně až podle vás, kteří se k nám připojíte. Pracovat budeme společně v kruhu, který je odpradávna nejsilnějším komunikačním prostředím. Budeme vás hýčkat relaxacemi s přírodními hudebními nástroji. Podpoříme se navzájem ve svobodném intuitivním projevu. Budeme hrát i tančit. Budeme si hrát. Prociťovat propojení s Přírodou, která nás v toto astrologicky silné datum povede.  

Podívejte se na web penzionu Skála v Čenkovicích https://www.penzionskala.cz/, abyste si udělali představu o prostředí, ve kterém budeme. K dispozici budou apartmány se dvěma pokojíčky po 4 a 2 postelích s možností přistýlek na gauči. Lůžkoviny jsou v ceně, ručníky si prosím přivezte svoje. Součástí je nádobím vybavená kuchyňka s lednicí a sporákem, rychlovarnou konvicí a mikrovlnkou. V ceně pobytu je společné lehké vegetariánské jídlo, přičemž je možnost si nad rámec této stravy uvařit i něco svého, případně je na doslova dohled vyhlášená místní restaurace. Nedaleko penzionu je radonové jezírko s léčivou vodou - budeme užívat zevně i vnitřně, a to do sytosti :-) 

Pro společný program budete potřebovat: karimatku na ležení (doporučujeme silnější nebo rovnou nafukovací, ať nebolí záda), deku na přikrytí, nebo spacák, polštářek na sezení v kruhu. Láhev na vodu, budeme pít hodně pramenité vody, lesní pramínek je nedaleko. Vhodný je i šátek na zavázání očí nebo lehké přikrytí při relaxaci, kolem pasu při tanci atd... Ženy - sukni prosím, dlouhou :-) Pokud se chcete koupat v jezírku, budou se hodit plavky. Při balení preferujte oblečení z přírodních tkanin a to, které vás neomezuje v pohybu. 

Co potřebovat nebudete: parfémy, chemickou kosmetiku, výrazné líčení ... jedeme si O D P O Č I N O U T !!! a probudit svoji přirozenou krásu :-)

Moc se na vás těšíme!

Nahlašujte se prosím na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Zálohu je možné posílat na účet číslo: 2301553775/2010 (FIO banka) do 20.05.2019. 

Pro jakékoliv vaše dotazy jsme k dispozici na telefonech: 604 726 90 - Eva a 607 135 092 - Dáša.